Kasacja pojazdów

Kasacja aut


Na skutek naturalnego zużycia lub wypadku każdy pojazd nie nadaje się w pewnym momencie do dalszej eksploatacji. Często trudno jest rozstać się z naszym ulubionym autem do, którego przez lata eksploatacji zdążyliśmy się już przywiązać. Warto jednak zastanowić się czy potrzebne nam jest nadal auto z którego już nie korzystamy a mimo tego musimy płacić za nie składkę ubezpieczenia OC. Często taki pojazd zajmuje także cenne miejsca postojowe. W takiej sytuacji warto skorzystać z usługi kasacja pojazdów aut, która umożliwia nam pozbycie się zbędnego i nikomu już nieużytecznego pojazdu. Oferowana przez nas usługa umożliwi państwu pozbycie się uszkodzonego, rozbitego, zniszczonego lub po prostu starego i nieużywanego auta. Kasacja pojazdów aut umożliwia również skuteczne pozbycie się obowiązku płacenia obowiązkowego ubezpieczenia OC. Do kasacji można oddać każdy pojazd, który posiada numer vin oraz ma dokumenty. Za kompletne auta płacimy rozsądne niewygórowane kwoty a zdekompletowane wraki odbieramy bezpłatnie. Nie naliczamy opłat za brakujące kilogramy. Wystarczy skontaktować się w sprawie usługi kasacja pojazdów aut, pod podanym na dole strony numerem telefonu otrzymają państwo wszystkie informacje. Dojeżdżamy do klienta, zapewniamy bezpłatny transport oraz załadunek odbieranego auta. Obsługujemy całe województwo Zachodniopomorskie. Na terenie miasta Szczecin auta do kasacji odbieramy natychmiastowo. Obsługa na najwyższym poziomie zarówno przy załadunku jak i sporządzaniu dokumentów oraz informowaniu klienta jak szybko i sprawnie załatwić wszelkie formalności.
 

Kasacja pojazdów aut. Szybko i profesjonalnie.

Oferujemy profesjonalną usługę kasacja pojazdów aut. Wystarczy jeden telefon aby nasza laweta odebrała od państwa auto przeznaczone do kasacji. Dojeżdżamy pod wskazany przez państwa adres. Bez dodatkowych opłat zabieramy własnym transportem auto od państwa. Wystawiamy dokumenty umożliwiające wyrejestrowanie auto w Wydziale Komunikacji oraz w firmie ubezpieczeniowej. Minimum formalności. Cała transakcja trwa około 10 minut a dokumenty niezbędne do wyrejestrowania oraz gotówkę dostają państwo od ręki.


Teren skup:

- Szczecin

- Stargard
- Gryfino

- Goleniów
- Pyrzyce
- Police
- Nowogard

 

Teren złomowanie:

- Szczecin

- Stargard
- Gryfino

- Goleniów
- Pyrzyce
- Police
- Nowogard


Odbiór aut z innych miejscowości niż podane powyżej tylko po ustaleniu telefonicznym. Obsługujemy całe województwo Zachodniopomorskie. 

 

Skup aut Szczecin , Skup aut Stargard , Skup aut Gryfino , Skup aut Goleniów , Skup aut Pyrzyce , Skup aut Police , Skup aut Nowogard , Złomowanie aut Szczecin , Złomowanie aut Stargard , Złomowanie aut Gryfino , Złomowanie aut Goleniów , Złomowanie aut Pyrzyce , Złomowanie aut Police , Złomowanie aut Nowogard