O nas

Skup aut złomowanie Szczecin działa  od 2009 roku !!!


Skup aut Szczecin zajmuje się skupowaniem aut starszych, zniszczonych, uszkodzonych, rozbitych i zdewastowanych jak i całych. Prowadzimy złomowanie aut szczecin i okolice. Interesują nas auta całkowicie kompletne jak i nie nadające się już do niczego wraki. Kupimy twoje stare auto niezależnie od stanu technicznego, rocznika i marki. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, który szybko i sprawnie pomoże państwu pozbyć się starego, zniszczonego lub niepotrzebnego auta. Skup aut obsługuje terenie woj. Zachodniopomorskiego. Miasta, które są obsługiwane przez nas w pierwszej kolejności to: Szczecin, Stargard Szczeciński, Gryfino. Goleniów, Pyrzyce, Police oraz Nowogard. Pozostałe miasta i miejscowości są obsługiwane po ustaleniu szczegółów telefonicznie. Auta odbieramy 7dni w tygodniu 24h na dobę lawetą z pod adresu podanego przez klienta. Dysponujemy w pełni wyposażonymi lawetami z mocną wciągarką co umożliwia załadowanie nawet uszkodzonego auta. Po ustaleniu telefonicznym szczegółów transakcji wysyłamy do państwa pracowników lawetą, którzy na miejscu załadują auto oraz dopełnią wszystkich formalności. Gwarantujemy profesjonalną wycenę auta oraz miła i fachową obsługę zarówno przy załadunku jak i wypełnianiu dokumentów. Udzielimy wszelkich niezbędnych informacji jak szybko i sprawnie na podstawie otrzymanych dokumentów wyrejestrować auto w Wydziale Komunikacji oraz w firmie ubezpieczeniowej.

 

My płacimy nawet za wrak i odbieramy gratis !!!

Często dzwonią do nas klienci i skarżą się iż konkurencja odbiera auta wyłącznie za darmo (nie płacą nic nawet za kompletne auta) !!! na dodatek narzekają, gdy auto jest lekko niekompletne lub każe dopłacać za brakujące elementy lub kilogramy. U nas dostaną państwo pieniądze za kompletne auto !!! a gdy jest to niekompletny wrak odbierzemy go za darmo. Zabierzemy od państwa nawet całkowicie zdekompletowane auto za darmo !!! Za kompletne zapłacimy !!! Nasze laweta zabierze zarówno wrak jak i kompletne auto bez dodatkowych opłat i kosztów. Tylko my gwarantujemy tak dogodne warunki. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze !!!


Teren skup:

- Szczecin

- Stargard
- Gryfino

- Goleniów
- Pyrzyce
- Police
- Nowogard

 

Teren złomowanie:

- Szczecin

- Stargard
- Gryfino

- Goleniów
- Pyrzyce
- Police
- Nowogard


Odbiór aut z innych miejscowości niż podane powyżej tylko po ustaleniu telefonicznym. Obsługujemy całe województwo Zachodniopomorskie. 

Skup aut Szczecin , Skup aut Stargard , Skup aut Gryfino , Skup aut Goleniów , Skup aut Pyrzyce , Skup aut Police , Skup aut Nowogard , Złomowanie aut Szczecin , Złomowanie aut Stargard , Złomowanie aut Gryfino , Złomowanie aut Goleniów , Złomowanie aut Pyrzyce , Złomowanie aut Police , Złomowanie aut Nowogard