Skup aut Goleniów

Auto skup Goleniów


Podczas eksploatacji każdego auta nadchodzi moment kiedy dotychczasowy właściciel podejmuje decyzję o jego odsprzedaży. Często wystawia pyta wśród znajomych lub wystawia auto do sprzedaży w internecie. Często mimo zainwestowania sporych środków pieniężnych i dużej ilości czasu auta nie udaje się sprzedać. Skup aut Goleniów to idealne rozwiązanie takiego problemu. My kupimy każde auto. Nawet jeżeli nikt inny nie chce kupić twojego starego auta, my kupimy. Masz auto mocno uszkodzone ? Zniszczone ? Nie sprawne ? Bez badań technicznych i ubezpieczenia OC ? My i tak je kupimy. Każde zniszczone, niesprawne, sprawne oraz wrak. Masz auto, które samo się nie porusza ? My odbierzemy je od Ciebie własnym transportem. Dysponujemy w pełni wyposażoną lawetą, która zabierze od państwa nawet mocno uszkodzone auto. Ponieważ staramy się maksymalnie dbać o państwa wygodę, auta odbieramy o dogodnej dla państwa porze. Nasza laweta odbiera auta 7 dni w tygodniu 24h na dobę. Masz auto którego chcesz się pozbyć dzwoń. Nie musisz robić nic więcej. Wystarczy jeden telefon a my przyjedziemy do Ciebie. Nasza laweta przyjedzie pod wskazany przez Ciebie adres. Wstępna wycena auta jest dokonywana telefonicznie całkiem za darmo. Po ustaleniu szczegółów wysyłamy pod wskazany adres lawetę. Załadunek oraz transport auta jest całkowicie bezpłatny. Skup aut Goleniów nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za odbiór auta od klienta. Auta odbieramy nawet tego samego dnia. Wszystkie formalności załatwiamy od ręki. Pomożemy i podpowiemy jak wyrejestrować auto w wydziale komunikacji oraz firmie ubezpieczeniowej. Transakcja w 10 min. 
 

Skup aut Goleniów oraz Złomowanie aut.

Skup aut Goleniów to pewna partner w odsprzedaży auta. Skupujemy każdy rodzaj aut. Całe, niekompletne, zniszczone, sprawne, niesprawne, bez badań technicznych oraz ubezpieczenia OC. Auta, które nie mogą się poruszać o własnych siłach odbieramy własnym transportem z pod wskazanego przez państwa adresu. Minimum formalności. Umowa i gotówka od ręki. Pomożemy i podpowiemy jak szybko i sprawnie załatwić formalności w wydziale komunikacji i firmie ubezpieczeniowej.


Teren skup:

- Szczecin

- Stargard
- Gryfino

- Goleniów
- Pyrzyce
- Police
- Nowogard
 

Teren złomowanie:

- Szczecin

- Stargard
- Gryfino

- Goleniów
- Pyrzyce
- Police
- Nowogard


Odbiór aut z innych miejscowości niż podane powyżej tylko po ustaleniu telefonicznym. Obsługujemy całe województwo Zachodniopomorskie. 

 

Skup aut Szczecin , Skup aut Stargard , Skup aut Gryfino , Skup aut Goleniów , Skup aut Pyrzyce , Skup aut Police , Skup aut Nowogard , Złomowanie aut Szczecin , Złomowanie aut Stargard , Złomowanie aut Gryfino , Złomowanie aut Goleniów , Złomowanie aut Pyrzyce , Złomowanie aut Police , Złomowanie aut Nowogard