Skup samochodów

Skup aut


Masz stare sprawne auto którego już nie używasz ? Kupiłeś nowe auto, a stare stoi i się marnuje ? Mimo tego że ogłosiłeś chęć sprzedania, nie ma zainteresowanych kupnem ? Auto stoi i rdzewieje tracąc na wartości ? Skup samochodów kupi od ciebie twoje stare sprawne auto. Oferujemy rozsądne, niewygórowane kwoty mniejsze niż cena rynkowa. Nie interesują nas oferty aut droższe niż ceny rynkowe !!! Kupimy auto całkiem sprawne jak i uszkodzone. Opłacone z przeglądem i ubezpieczeniem jak i bez opłat oraz przeglądu. Kupimy każde auto niezależnie od marki, rocznika oraz stanu. Dojedziemy do klienta pod wskazany adres. Skup samochodów skupuje auta za gotówkę od ręki. Wystarczy zadzwonić i umówić się na oględziny i odbiór auta. Obsługujemy całe województwo Zachodniopomorskie. Każde auto traktujemy i wyceniamy indywidualnie. Po auta uszkodzone wysyłamy bezpłatnie lawetę. Odbiór auta od klienta lawetą jest całkowicie bezpłatny. Jesteśmy do państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu 24h na dobę. Na terenie Szczecina transakcja natychmiastowo, na terenie innych miast czas realizacji ustalany telefonicznie. Nie trać czasu i energii na szukanie klienta na twoje stare wysłużone auto. Sprzedaj je nam. Skup samochodów to usługa szybka i w pełni bezpieczna. Działamy na rynku skupu aut od kilku lat. Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do państwa potrzeb. Auta odbieramy w dogodnym dla państwa miejscu i ustalonej telefonicznie godzinie. Masz problem ze starym samochodem, dzwoń. Skup samochodów pomoże w każdej sytuacji.

 

Skup samochodów. Odbieramy u klienta.

Skup samochodów to usługa która pozwoli tobie szybko, sprawnie i bez zbędnego marnowania czasu oraz energii pozbyć się starego auta. Kupimy twoje auto niezależnie od marki, stanu i rocznika. Po uszkodzone przyślemy całkiem darmowo lawetę. Odbierzemy w dogodnym dla ciebie miejscu oraz o ustalonej przez ciebie porze. Jesteśmy elastyczni i potrafimy dopasować się do potrzeb klienta. Cała transakcja trwa około 10 min. Umowę i gotówkę otrzymasz od ręki. Bez zbędnych formalności. Skup samochodów kupi twoje auto. Zadzwoń i sprawdź nas.


Teren skup:

- Szczecin

- Stargard
- Gryfino

- Goleniów
- Pyrzyce
- Police
- Nowogard

 

Teren złomowanie:

- Szczecin

- Stargard
- Gryfino

- Goleniów
- Pyrzyce
- Police
- Nowogard


Odbiór aut z innych miejscowości niż podane powyżej tylko po ustaleniu telefonicznym. Obsługujemy całe województwo Zachodniopomorskie. 

 

Skup aut Szczecin , Skup aut Stargard , Skup aut Gryfino , Skup aut Goleniów , Skup aut Pyrzyce , Skup aut Police , Skup aut Nowogard , Złomowanie aut Szczecin , Złomowanie aut Stargard , Złomowanie aut Gryfino , Złomowanie aut Goleniów , Złomowanie aut Pyrzyce , Złomowanie aut Police , Złomowanie aut Nowogard