Skup wraków

Skup aut zdekompletowanych, spalonych


Twoje auto miało nieprzewidzianą przygodę ? Zostało rozbite, zniszczone, zdewastowane lub podpalone ? Nie wiesz co z nim zrobić ? Każdy chce abyś dopłacił za brakujące kilogramy auta ? Został ci zdekompletowany wrak, którego nikt nie chce kupić ? Skup wraków pomoże w każdej sytuacji. Zabierzemy absolutnie każde auto, nawet gołą karoserię. Odbierzemy auto niezależnie od jego stanu, rocznika czy marki. Nieważne czy jest to mały fiat czy stary zdewastowany mercedes. My nie naliczamy dodatkowych opłat za brakujące kilogramy !!! Interesują nas wszystkie auta nawet te w bardzo złym stanie. Odbierzemy osobowe, busy, dostawcze, terenowe i inne. Całkowicie zniszczone, zdekompletowane i skorodowane. Każde auto wyceniamy indywidualnie. Skup wraków podaje wstępną wycenę auta na podstawie informacji podanych telefonicznie przez klienta lub zdjęć przysłanych mailowo. Za auta kompletne płacimy. Niekompletne lub mocno zdekompletowane odbieramy za darmo nie żądając żadnych opłat. Wraki odbieramy własnym transportem absolutnie za darmo. Nie pobieramy od państwa opłat ani za załadunek ani za transport lawetą. Wystarczy jeden telefon aby uzyskać wstępne informacje na temat odbioru auta od państwa. Skup wraków  działa 7 dni w tygodniu 24h na dobę. Obsługujemy całe województwo Zachodniopomorskie. Dysponujemy w pełni wyposażoną lawetą z mocną wciągarką, która pozwala nam na zabranie nawet mocno uszkodzonego auta. Chcesz się pozbyć starego zdezelowanego wraka, który zagraca podwórko lub miejsce parkingowe. Dzwoń lub pisz.
 

Skup wraków. Odbiór aut zdekompletowanych.

Skup wraków to usługa skierowane właśnie do Ciebie. Zapewniamy odbiór aut z pod adresu podanego przez klienta. Po rozmowie telefonicznej wysyłamy lawetę, która zabiera wrak a kierowca na miejscu przekazuje państwu wszelkie niezbędne do wyrejestrowania auta w Wydziale Komunikacji i firmie ubezpieczeniowej dokumenty. Za auta kompletne płacimy rozsądne niewygórowane kwoty. Auta mocno zdekompletowane i pordzewiałe odbieramy za darmo bez naliczania żadnych opłat. Skup wraków odbiera auta własnym transportem całkowicie za darmo.


Teren skup:

- Szczecin

- Stargard
- Gryfino

- Goleniów
- Pyrzyce
- Police
- Nowogard

 

Teren złomowanie:

- Szczecin

- Stargard
- Gryfino

- Goleniów
- Pyrzyce
- Police
- Nowogard


Odbiór aut z innych miejscowości niż podane powyżej tylko po ustaleniu telefonicznym. Obsługujemy całe województwo Zachodniopomorskie. 

 

Skup aut Szczecin , Skup aut Stargard , Skup aut Gryfino , Skup aut Goleniów , Skup aut Pyrzyce , Skup aut Police , Skup aut Nowogard , Złomowanie aut Szczecin , Złomowanie aut Stargard , Złomowanie aut Gryfino , Złomowanie aut Goleniów , Złomowanie aut Pyrzyce , Złomowanie aut Police , Złomowanie aut Nowogard