Złomowanie aut Police

Kasacja aut Police


Stare zniszczone auto potrafi być skarbonką bez dna. Czy masz wrażenie że twoje auto nie nadaje się już do dalszej eksploatacji ? Ciągle się psuje ? Właśnie kończy się przegląd techniczny a kolejnego juz nie przejdzie bez zrobienia masy drogich napraw ? Polisa OC wymaga zapłaty drugiej raty ? Nie stać Cię na jego utrzymanie ? Złomowanie aut Police odkupi Twoje stare zniszczone auto. Twoje auto to totalny złom, który już nie nadaje się do dalszej jazdy ? Dobrze trafiłeś. My kupimy każde auto. Zniszczone, uszkodzone, rozbite, spalone i niekompletne. Kupimy Twoje auto niezależnie od stanu, rocznik czy marki. Twoje auto jest niesprawne i nie pojedzie o własnych siłach ? To nie problem. Po auta uszkodzone wysyłamy własny transport. A co jeżeli masz auto, które nie posiada ważnego przeglądu technicznego oraz OC ? Nie martw się też je odkupimy i wyślemy lawetę, która odbierze je z pod wskazanego przez Ciebie adresu. Nasza laweta jest do państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu 24h na dobę. Wystarczy zadzwonić i umówić się na odbiór auta. Wstępnie wycenimy telefonicznie twoje auto. Przyjedziemy, załadujemy i załatwimy wszystkie formalności. Wszystko na miejscu od ręki. Bez zbędnych formalności oraz długiego oczekiwania. Szybko sprawnie i bezpiecznie. Złomowanie aut Police to miła i fachowa obsługa. Wytłumaczymy jak szybko i skutecznie załatwić wszystkie formalności w wydziale komunikacji oraz firmie ubezpieczeniowej. Za kompletne auta płacimy rozsądne niewygórowane kwoty a zdekompletowane wraki zabieramy za darmo. Dysponujemy własnym transportem, który całkiem bezpłatnie zabierze auto od państwa.
 

Złomowanie aut Police. Kasacja aut Police.

Oferujemy usługę Złomowanie aut Police, która pozwoli Tobie szybko i sprawnie pozbyć się starego auta. Po co masz trzymać stary wrak ? Po co płacić ubezpieczenie OC za auto, które jest stare i niesprawne ? Masz niekompletny wrak ? Nie wiesz co z nim zrobić ? Złomowanie aut Police pomoże z każdym autem. Minimum formalności. Wycenimy, przyjedziemy, załadujemy, zapłacimy i zabierzemy własnym transportem całkowicie gratis ! Pewnie szybko i bezpiecznie. Miła i profesjonalna obsługa na każdym etapie transakcji.


Teren skup:

- Szczecin

- Stargard
- Gryfino

- Goleniów
- Pyrzyce
- Police
- Nowogard

 

Teren złomowanie:

- Szczecin

- Stargard
- Gryfino

- Goleniów
- Pyrzyce
- Police
- Nowogard


Odbiór aut z innych miejscowości niż podane powyżej tylko po ustaleniu telefonicznym. Obsługujemy całe województwo Zachodniopomorskie. 

 

Skup aut Szczecin , Skup aut Stargard , Skup aut Gryfino , Skup aut Goleniów , Skup aut Pyrzyce , Skup aut Police , Skup aut Nowogard , Złomowanie aut Szczecin , Złomowanie aut Stargard , Złomowanie aut Gryfino , Złomowanie aut Goleniów , Złomowanie aut Pyrzyce , Złomowanie aut Police , Złomowanie aut Nowogard