Złomowanie aut

Złomowanie samochodów


Często trudno jest nam rozstać się ze swoim ulubionym samochodem. Mimo że jest już stary i niesprawny mamy do niego sentyment. Kupno nowego auta wiąże się zazwyczaj z chęcią pozbycia się starego i często mocno wysłużonego auta. Stary samochód można oczywiście wystawić na sprzedaż, ale może się okazać że nie ma osoby chętniej na jego zakup. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi państwu Złomowanie aut, samochodów. My odkupimy od Ciebie absolutnie każde auto.  Niezależnie od jego wieku, stanu i marki. Interesują nas auta całe i zdekompletowane. Kupimy także auta spalone, zniszczone jak i kompletne i sprawne. Złomowanie aut i samochodów uwolni cię od starego wraka, którego nikt nie chce kupić. Dla nas nieistotne jest to czy to mały fiat czy stary mercedes. Odbierzemy od Ciebie auto osobowe, ciężarowe, busa, pickupa, coupe czy cabrio. Twoje auto ma 30 lat i stoi od 10 na podwórku w krzakach ? Jest zdezelowane i niekompletne ? Nie posiada przeglądu ? Nie posiada ubezpieczenia ? Dla nas to nie ma znaczenia. Usługa złomowanie aut i samochodów została stworzona właśnie po to aby mogli państwo pozbyć się starego nikomu niepotrzebnego auta, którego nikt nie chce już kupić. Nasza laweta jest do państwa dyspozycji. Przyjeżdżamy i odbieramy auta z pod podanego przez państwa adresu. Jeden telefon wystarczy aby mogli państwo pozbyć się zalegającego problemu, za który trzeba płacić ubezpieczenie OC. Złomowanie aut i samochodów to usługa, która pozwala państwu wyrejestrować samochód i zrezygnować z płacenia polisy ubezpieczenia OC. Przekazanie auta do złomowania uwalnia właściciela od obowiązku płacenia ubezpieczenia OC.
 

Złomowanie aut, odbiór od klienta gratis !!!

Każde zniszczone, stare auto odbierzemy od klienta. Za kompletne auta zapłacimy, zdekompletowane odbierzemy za darmo. Podstawimy bez dodatkowych kosztów lawetę pod wskazany przez klienta adres. Miła i profesjonalna obsługa zarówno przy załadunku jak i przy sporządzaniu formalności. Wycena auta telefonicznie całkowicie za darmo. Wystarczy wykonać jeden telefon, aby zamówić lawetę po odbiór auta. Złomowanie aut i samochodów przyjeżdża na miejsce, wycenia auto, płaci gotówka oraz daje niezbędne dokumenty w celu wyrejestrowania auta w Wydziale Komunikacji i firmie ubezpieczeniowej.


Teren skup:

- Szczecin

- Stargard
- Gryfino

- Goleniów
- Pyrzyce
- Police
- Nowogard

 

Teren złomowanie:

- Szczecin

- Stargard
- Gryfino

- Goleniów
- Pyrzyce
- Police
- Nowogard


Odbiór aut z innych miejscowości niż podane powyżej tylko po ustaleniu telefonicznym. Obsługujemy całe województwo Zachodniopomorskie. 

 

Skup aut Szczecin , Skup aut Stargard , Skup aut Gryfino , Skup aut Goleniów , Skup aut Pyrzyce , Skup aut Police , Skup aut Nowogard , Złomowanie aut Szczecin , Złomowanie aut Stargard , Złomowanie aut Gryfino , Złomowanie aut Goleniów , Złomowanie aut Pyrzyce , Złomowanie aut Police , Złomowanie aut Nowogard